Поздравления в честь Дня Автономной Республики Крым

20.01.2009

Шановні друзі!

Прийміть щирі вітання із Днем Автономної Республіки Крим.

18 років тому відродився статус Кримської автономії. Разом з усією Україною ви пройшли непростий шлях демократичних, соціальних та економічних перетворень, багато зробили для утвердження гармонійних міжетнічних відносин, зміцнення миру і злагоди на півострові.

Крим є одним із найчарівніших куточків нашої країни, древню цивілізацію й багату культуру якого творили численні народи. Сьогодні це регіон України, в якому активно розвивається промисловість та сільське господарство. Півострів широко відомий як унікальна здравниця національного й міжнародного значення, де щороку відпочивають мільйони гостей з різних країн.

Головне ж багатство Криму — щирі, щедрі й талановиті люди, які своєю самовідданою працею роблять усе, щоб їхній благословенний край став ще прекраснішим і заможнішим.

Бажаю усім міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії та нових звершень задля процвітання Криму й усієї України.

Віктор Ющенко


Дорогі кримчани!

Від імені Уряду вітаю Вас з Днем Автономної Республіки Крим.

В історії нашої держави Крим посідає особливе місце. Тут відбувався ряд подій всесвітнього значення, останньою з яких стала епохальна Ялтинська конференція 1945 року, на якій поряд з іншими було ухвалене рішення про утворення найбільшої світової організації суверенних держав - Організації Об'єднаних Націй.

Вітри різних епох залишили на обличчі Криму свої сліди. Півострів і сьогодні вражає усіх, хто бачив його хоч раз, унікальною гармонією історичних і культурних пластів ~ античного, готського, візантійського, кримськотатарського, вірменського, грецького, російського, українського.

Півострів дав країні та світові багато імен, якими ми пишаємося, - Іван Айвазовський, Максиміліан Волошин, Лев Голіцин, Амет Хан Султан та багато інших.

Найбільшим же Вашим скарбом завжди було і є те, що кримчанам повсякчас вистачає мудрості зберігати мир і стабільність.

Ми високо цінуємо те, що Криму вдається підтримувати гармонійні та конструктивні відносини з центральними органами державної влади, що підтвердило вірність обраному шляху у вирішенні важливих суспільно-політичних, правових, міжнаціональних і культурних питань.

Крим як невід'ємна частина України відіграє надзвичайно важливу роль у політичному та соціально-економічному житті країни.

Досвід кримської автономії надзвичайно важливий і актуальний для подальшого становлення України як демократичної держави, забезпечення поступального руху нашої держави до європейських структур.

Впевнена, що висока духовність, мудрість, працелюбність, талановитість та патріотичність усіх жителів автономії збережуться і примножаться нашими нащадками.

Зичу у цей урочистий день кожному кримчанину достатку і злагоди в оселях, натхнення у справах та щасливої долі!

З повагою,
Прем'єр-міністр України
Юлія Тимошенко


Дорогие крымчане!

От всего сердца поздравляю Вас с Днем Автономной Республики Крым. 20 января 1991 года благодаря Вам была воссоздана Крымская автономия. Это важная веха в истории украинской государственности, становлении и развитии гражданского общества в стране.

Республика наиболее полно отвечает европейским нормам регионализма, развития местного самоуправления. Попытки посягнуть на её права, Конституцию, разыграть «крымскую карту» в интересах отдельных политических сил никогда не получат поддержку в Украине.

Крым является малой родиной для более ста национальностей, ярким примером толерантности, взаимовлияния культур и обычаев. Республика убедительно демонстрирует другим регионам Украины достойные примеры в решении сложных общественных и политических проблем. Своим созидательным трудом крымчане вносят достойный вклад в развитие украинской экономики.

Пусть на благодатной крымской земле всегда царят мир и согласие, единство и взаимопонимание.

Желаю жителям полуострова крепкого здоровья, счастья и благополучия!

Искренне Ваш,
Лидер Партии регионов
Виктор ЯНУКОВИЧ